Kişinin günlük yaşamını, eğitim hayatını ve sosyal ilişkilerini doğrudan etkileyebilen tüm bu zorlu düşünce ve duygu durumları ergenlik dönemini kendi içinde çetin bir sürece dönüştürür.

Çocukların ergenlik dönemlerini sağlıklı bir psikolojiyle sürdürüp tamamlaması, başarılı, mutlu ve umutlu yetişkinlere dönüşmeleri için elzemdir. Bu nedenle tıpkı çocukluk döneminde olduğu gibi ergenlik döneminde yaşanan problemlerin de asla görmezden gelinmemesi ve gerektiği durumlarda profesyonel danışmanlık desteği alınması gerekir.

Bilinç ve empati düzeyi yüksek ebeveynler bu süreçte çocuklarına pek çok açıdan destek olabilir ve farklı sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir. Ancak kimi zaman ebeveynlerin ve ergenlik dönemini yaşayan bireyin kendisinin çaresiz kaldığı bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda destek alınacak en doğru kişi alanında deneyimli ve uzman bir ergen terapistidir.

Uzman Psikolog Özlem Durhat, psikoloji alanında aldığı eğitimler, çocuk ve ergen terapisi konularında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar, mesleki bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde ergen terapisi konusunda size ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayabilir.

Mevcut problemleri doğru ve işe yarar yöntemlerle ele alıp analiz eden ve durumla ilgili hem ergenlik çağındaki çocuğa hem de ebeveynlere doğru ve etkili yönlendirmelerde bulunan bir psikolog problemli süreçlerin kolay ve hızlı bir şekilde atlatılmasına yardımcı olur.

Ergenlik sorunlarının çok daha büyük ve içinden çıkılmaz problemlere dönüşmesini engellemek, ergenliği başlı başına sorunlu bir süreç olarak görme yanılgısına son vermek ve söz konusu değişimlerin tümünün keyifli birer yaşam tecrübesine dönüşmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz noktada profesyonel destek almaktan çekinmeyin.

Psikolog Özlem Durhat bu yolda size en etkili desteği sağlamak, daha sağlıklı bir gelişim sürecine imza atmanıza yardımcı olmak ve mutlu bir gelecek inşasında yanınızda yer almak için daima hazır.

Hizmetlerimiz

Sadece bir telefon uzağınızdayız

0 (362) 225 06 20

0 (362) 225 06 20

Sadece bir telefon uzağınızdayız

Hemen Randevu Alın!

Lütfen randevu formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz.

Randevu Al