Çocuk Terapisi

Çocuğunuzla ilgili fark ettiğiniz küçük ya da büyük davranış bozuklukları, davranış ya da duygu dengesizliklerini dikkatli bir şekilde takip ederek mutlaka alanında tecrübeli ve profesyonel yaklaşıma sahip uzman pedagog desteği almalısınız.
Devamı için tıklayınız.

Oyun Terapisi

Oyun terapisi, çocuğa oyun esnasında eşlik ederek ona duygularını ifade etme fırsatı sunar. Bu şekilde çocuk, ona sıkıntı yaratan öfke, korku, endişe, üzüntü gibi duyguları, terapistin kontrolü altında yeniden yaşayarak su yüzüne çıkarabilir.
Devamı için tıklayınız.

Ergen Terapisi

Çocukluk ve gençlik arasında kalan ve son derece hassas bir döneme tekabül eden, yaşama dair sorgulama, iletişim problemleri ile birlikte endişe, öfke, kaygı, üzüntü gibi olumsuz duyguların sıklıkla gözlendiği bir dönemdir ergenlik.
Devamı için tıklayınız.

Çift Terapisi

Mutluluk ve yaşamdan alınan doyum büyük oranda, önce kişinin kendi özelinde ve sonra duygusal ilişkileri üzerinden belirlenir. Bireysel mutluluğu yakalayamamış insanlar ne özel hayatlarında ne de sosyal hayatta huzura ya da mutluluğa erişemezler.
Devamı için tıklayınız.

Aile Terapisi

İnsanlar mutsuz olmak, kendilerini, eşlerini ya da çocuklarını mutsuz etmek üzere evlenmez. Ancak aile birliği, kıymetli olduğu kadar zaman zaman zor tesis edilen ve kolay kolay yürütülemeyen bir kuruma da dönüşebilir.
Devamı için tıklayınız

WISC-4 Zeka Testi

6-17 yaş arası çocuklar için uygulanan bireysel testler arasında yer alan WISC-4 zeka testi, ilgili yaş gurubundaki çocukların bilişsel alandaki gelişimlerinin tespit edilmesinde kullanılan klinik bir ölçme aracı olarak tanımlanabilir.
Devamı için tıklayınız.