Uzman Psikolog Özlem DURHAT

2011 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezun olmuş ve Samsun’da Uzman Psikolog olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Aile danışmanlığı programını bitirerek “Aile ve Çift Terapisi danışmanlığı” yapmaktadır.

Aile içi şiddet ve istismar konusunda eğitim almıştır.

Oyun terapileri derneğinden Oyun Terapisti sertifikası almış ve çalışmalarını çocuk ergen olarak sürdürmektedir.

Aile içi şiddet ve istismar konusunda eğitim almıştır.
Uzun süre zihinsel yeterliliği bulunmayan çocuklar ile çalışmıştır.

View our gallery

Samsun'da en iyi Psikolog

Lorem Ipsum vivamus sagittis tortor et nisi viverra, vel laoreet nisl auctor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Fusce iaculis odio nec urna metus vestibulum – commodo egestas, feugiat leo eget vulputate. Sed elementum, nulla eu varius fermentum, nibh tortor condimentum lacus, at volutpat neque mauris et leo.

Özlem DURHAT

Uzman Psikolog

Psiko Akademi'yi Seçmeniz İçin

6 Neden

Tecrübeli Personel

Aile danışmanlığı, çift terapisi, çocuk ve ergen danışmanlığı ve oyun terapisi alanlarında danışmanlık hizmeti veren Uzman Psikolog Özlem Durhat zeka testleri uygulamaları konusunda da bilgi ve tecrübe sahibi bir uzman olarak öne çıkıyor.

Kolay Ulaşım

Bize ulaşmak çok kolay.  0 (362) 225 06 20 telefon numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma veya özel aracınızla gelebilir, “Medikal Park Samsun Hastanesi”nin hemen karşısındaki kliniğimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilimsel Yaklaşım

Uzman Psikolog Özlem Durhat, engin mesleki bilgi, tecrübe ve bilimsel yaklaşımlar sayesinde sizi ve kendinizle ilgili ifade etmek istediklerinizi anlayarak ihtiyaç duyduğunuz yeni bakış açılarını ve çözüm yollarını sizin için görünür kılmayı başarıyor.

Güleryüzlü Ekip

Her ne olursa olsun, kliniğimize gelen her bir danışanımız bizim misafirimizdir. Danışanlarımızı güler yüzlü bir şekilde karşılayıp mutlu bir şekilde uğurlamak her zaman önceliğimizdir. Daima gülen yüzlerle kalmanız dileğiyle. 🙂

Yüzlerce Mutlu Danışan

Kısa süre içerisinde yüzlerce danışanımızın memnuniyet içerisinde kliniğimizden ayrılması bizlerin gurur tablosudur. Bu başarımız danışanlarımızın her birine ayrı ayrı göstermiş olduğumuz özel ilgiden kaynaklanmaktadır.

Ferah Bir Ortam

Başa çıkamadığınız, aşamadığınız tüm problemlerinizi sizinle birlikte paylaşmak isteriz. Kliniğimiz, içinizi ferahlatıp, aydınlatan ortamında siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Katılmış Olduğum

Seminer, Kurs ve Eğitimler

Nam vitae sapien – lorem ipsum dolor from amet nulla dapibus, condimentum ipsum non, porttitor purus. Cras et diam ac – nunc urna magna, porttitor eu laoreet aliquam, pellentesque eu velit.

Cras suscipit bibendum risus, sed consequat justo egestas a. Duis in metus a diam tincidunt pellentesque eu non lorem. In elit odio, pellentesque nec nunc non, suscipit faucibus elit. Nulla facilisi. Aliquam vel tincidunt enim.

Phasellus eget enim pellentesque, accumsan nunc quis, tempor mauris. Curabitur hendrerit turpis et nisl pretium, id feugiat nulla eleifend. Sed felis leo, imperdiet non maximus non, placerat id mi.

Sertifika ve Diplomalarım

İş Ortaklarımız

PRIVATE CLINIC

HEART CENTER

Glavrida nulla ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus – luctus nec ullamcorper mattis.

MEDICAL MAGAZINE

My Dentist

Nulla glavrida dolor sit amet, consectetur adipiscing etellus – luctus nec ullamcorper mattis pulvinar from amet.

DENTAL CLINIC

Star Dent

Glavrida nulla ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus – luctus nec ullamcorper mattis.

Danışanlarımızın Değerli Yorumları

Lütfen Randevu Alın!

Lütfen randevu formundaki bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz.

Randevu Al